Паломницькі поїздки дітей-інвалідів Бердичівщини до Почаївської Лаври.

12.04.2012

Минулого тижня діти-інваліди Бердичівщини здійснили дві поїздки до Почаївської Лаври. Їх супроводжував настоятель Свято-Дмитрівської церкви селища Гришківці протоієрей Юрій Рибачок.Паломницькі поїздки дітей-інвалідів Бердичівщини до Почаївської Лаври.

Рано-вранці у четвер та неділю діти з особливими потребами Бердичівського району із сіл Солотвина, Половецького, Осикова, Радянського, Садків, Райгородка, селища Гришківців та міста Бердичева виїхали автобусами до Почаївської Лаври, аби доторкнутися до вічних християнських святинь.

Сімдесят паломників: дітки та їх батьки – мали чудову нагоду насолодитися величчю, гармонією, вишуканістю і неповторною красою Свято-Успенського храму, прикластися до Чудотворної ікони Почаївської Божої Матері, стопи Божої Матері, відбитої на скелі, та мощів преподобних Іова і Амфілохія Почаївських.

Душі юних паломників ніби отримали частинку цієї святості і наповнилися відчуттям світлої радості. Майже всі вони вперше побували в Лаврі. І привезли звідти хрестики та іконки, щиро вірячи в їх благодатну допомогу. Екскурсоводом прочан із Бердичівщини на час подорожі став протоієрей Юрій Рибачок. «У другій половині дня, – розповів священик, – діти вирушили автобусом до озера святої праведної Анни, де змогли дивуватися надзвичайній чистоті і блакиті води і цілющим властивостям цього джерела – незбагненного Божого дива». Паломницькі поїздки дітей-інвалідів Бердичівщини до Почаївської Лаври.

Хто хоч один раз побачив Почаївську Лавру, прикладався до її святинь, завжди пам’ятатиме цю славетну обитель віри. Незабутні враження словами не передати...

Пообідавши в автобусі, маленькі паломники з легким серцем і в особливому настрої поверталися додому. Мешканців дальніх сіл розвозили транспортом із «АТП-11837», власником якого є Олександр Ревега. Діти та іх батьки безмежно вдячні своєму благодійнику – депутату обласної ради – за допомогу і прекрасну можливість відвідати святі місця Почаєва.

Прес-служба Бердичівського округу.