ПАЛОМНИЦТВО – ДУХОВНИЙ ПОДВИГ

15.08.2014

ПАЛОМНИЦТВО – ДУХОВНИЙ ПОДВИГВиди подорожей, що здійснюються з духовною метою, називаються паломництвом. Буває так, що у паломництво їде людина душевна, а повертається духовна або одухотворена.

Краса устрою православних храмів, богослужінь покликані передавати гармонію духовного, Божественного світу, давати відчуття присутності Самого Бога й позитивно впливати на душу людини.

Дводенна поїздка по святим місцям була звершена православними віруючими прихожанами Свято-Успенського храму смт Романів.

Група паломників відвідала Свято-Успенську Почаївську Лавру, Свято-Духів скит міста Почаїв, Богоявленський жіночий монастир міста Кременець, джерело праведної Анни в селі Онишківці, Свято-Троїцький жіночий монастир міста Корець.

Вірні чада Церкви Христової у Лаврі мали змогу приступити до таїнств Сповіді та Причастя, помолитися на богослужінні перед святинями: чудотворними іконами, мощами преподобних Іова і АмфілохіяПочаївських, побувати у печерці преподобного Іова, взяти цілющої води зі стопи Матері Божої, відвідати книжкову лавку, де є можливість придбати різноманітну православну літературу. Радісним й молитовним окунанням у воді джерела святої праведної Анни звернулися до Бога та його угодників.

Віруючі відвідали мальовничі святі місця з їх святинями та з радістю і втіхою, повернулися додому, дякуючи за все Богу.

Прес-служба Романівського благочиння