Паломництво, що закарбувалося в дитячих серцях!

01.04.2014

Паломництво – це насамперед молитва та покаяння, а ще спосіб активного відпочинку для православних християн.

25 березня вихованці недільної школи с. Городківка на чолі з настоятелем Свято-Покровського храму, ієреєм Дмитром Ільчуком відвідали святі місця Житомирщини. Першим завітали до Спасо-Преображенського Тригірського чоловічого монастиря, де помолилися перед образом Тригірської ікони Божої Матері, отець Ілларій розповів історію монастиря.

Далі прибули до Свято-Анастасіївського ставропігійного жіночого монастиря, помолилися на могилці матушки Рафаїли, де була відслужена заупокійна літія з нагоди дня народження спочилої матушки Рафаїли.

цього приклонилися до образу Подільської ікони Божої матері, що знаходиться в Свято-Успенському кафедральному соборі та побачили єпархіальне приміщення.

Завершальним був могутній Спасо-Преображенський кафедральний собор міста Житомира, де діти приклонились до святинь та мощей святого Павла Житомирського. В соборі учні зустріли архієпископа Никодима, Владика з радістю благословив дітей і кожному на пам'ять подарував книжечку про історію собору. Потім, з благословіння архієрея, діти відвідали приміщення Воскресної школи, після чого у соборній трапезній поласували чаєм з печивом і варенням.

Вихованці, приємно вражені і захоплені, поїхали додому. І як сказала одна учениця, що це паломництво закарбується у її серці на все життя!

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Паломництво, що закарбувалося в дитячих серцях!