ПАРАФІЯ С. ТРОКОВИЧІ ВІДСВЯТКУВАЛА ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО.

18.06.2014

9 червня, на другій день Святої Трійці, своє престольне свято відзначила парафія с. Троковичі, що на Черняхівщині.

Вже не один десяток років тут несе свій настоятельський послух один з найстаріших кліриків нашої єпархії – протоієрей Миколай Кордон. О. Миколая добре знають навіть за межами Житомирської єпархії, а тому, на його запрошення розділити радість престольного свята, відгукнулось багато священиків.

Згідно традиції, літургії передував водосвятний молебен з читанням акафісту. Саму Божественну літургію, в співслужінні сонма духовенства, очолив настоятель. Зі святковим словом настанови до парафіян звернувся протоієрей Дмитрій Гайдай. На завершення Богослужіння відбулася хресна хода, на якій люди були окроплені рясно святою водою.

Не залишились і осторонь свята наймолодші жителі села. Дітки недільної школи щирими посмішками та гарним виступом привітали гостей.

Прес–служба Черняхівсько–Червоноармійського округу.

ПАРАФІЯ С. ТРОКОВИЧІ ВІДСВЯТКУВАЛА ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО.