Парафія Свято-Покровського храму с. Мирославка зібрала і передала кошти для жителів Херсонщини

15.06.2023

Парафіяни Свято-Покровського храму с. Мирославка Бердичівського благочиння Житомирської єпархії Української Православної Церкви зібрали і передали до старостату округу кошти для підтримки жителів Херсонщини.

Віруючі Свято-Покровського храму с. Мирославка (настоятель – ієрей Михаїл Худяков) приєдналися до спільної справи з допомоги мешканцям Херсонщини, які постраждали внаслідок руйнування російськими окупантами Каховської ГЕС. Люди зібрали та передали 2000 гривень до старостату Мирославського старостинського округу.

Віра, любов, доброта і милосердя зігрівають знеболені серця – серця, обпалені воєнним лихоліттям… Благодійна акція на допомогу жителям Херсонської області триває.

Пресслужба Бердичівського благочиння.