Парафіянам Свято-Іоанно-Богословського храму с. Скраглівки представили нового священика

08.04.2017

У день Благовіщення Пресвятої Богородиці з благословення Високопреосвященнішого Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, парафіянам Свято-Іоанно-Богословського храму с. Скраглівки представили нового священика.

Сьомого квітня православні віруючі невеликого села на Бердичівщині зійшлися до старовинної церкви на святкову Божественну Літургію, яку звершив настоятель храму – ієрей Геннадій Сагайдак. Прекрасне весняне свято зібрало людей різного віку, чимало з них прагнули приступити до Святого Таїнства Причастя. Церковний староста Надія Іонівна Крачковська зустріла цей день із піднесеними почуттями: «На серці – велика рідість. Молитвами Богородиці дай нам, Господи, у служінні людям і Богу знайти справжню радість – діждатися Великодніх свят».

Після Божественної Літургії отець настоятель привітав іменинників, побажавши щастя, миру й здоров’я. На їх честь церковний хор піднесено проспівав «Многая літа».
Благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков звершив молебень. Наприкінці Богослужіння подякував колишньому настоятелю Свято-Іоанно-Богословського храму ієрею Геннадію Сагайдаку за пастирське служіння і представив нового священика – протоієрея Андрія Корнющенка, який з благословення правлячого архієрея буде духовно окормляти парафію.

Відбулося спілкування прихожан зі священством, віруючі обговорили нагальні питання внутрішнього церковного життя. Благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков побажав православній громаді жити у злагоді і взаєморозумінні, берегти віру батьківську та нашу святу землю: «Нехай покров Пресвятої Богородиці оберігає усіх вас, нехай прийде мир на нашу землю та в кожну домівку. Нехай Божа благодать осяює ваш храм, вашу парафію, село і родини!»

Прес-служба Бердичівського благочиння.