Парафіяни храму святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова с. Скаківка перерахували 5000 грн для лікування поранених воїнів

11.11.2022

У четвер, 10-го листопада, парафіяни храму святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова с. Скаківка Бердичівського благочиння Житомирської єпархії Української Православної Церкви перерахували кошти для поранених бійців, які знаходяться на лікуванні в обласному госпіталі.

З перших днів повномасштабного російського вторгнення в Україну настоятель храму святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова с. Скаківка протоієрей Євгеній Дзядух та парафіяни долучилися до спільної справи, яка об’єднала жителів міст і сіл різних регіонів нашої держави, – допомагати і підтримувати Збройні Сили України. Були сформовані та передані гуманітарні вантажі з продуктами харчування для потреб оборонців блокпостів і ЗСУ. Важливими є кожний крок, кожна найменша лепта на шляху до Перемоги.

Десятого листопада Свято-Іоанно-Богословська парафія с. Скаківка на чолі з настоятелем – протоієреєм Євгенієм Дзядухом – перерахувала 5000 гривень на потреби військових ЗСУ. Кошти надіслані до КНП «Госпіталь ветеранів війни» Житомирської обласної ради для лікування поранених захисників.
Божої вам допомоги та заступництва, мужні сини й дочки України!

Священник і парафіяни глибоко вдячні односельцям та небайдужим людям, які відгукнулися і зробили благодійну пожертву у справу всіх та кожного. Нехай Господь сторицею воздасть за ваше добро. У єдності – наша сила. Тільки разом ми наблизимо Перемогу!

Прес-служба Бердичівського благочиння.


Раздел: 
Новости Благочиний