Парафіяни сільських храмів Бердичівського благочиння допомагають мешканцям Херсонщини

15.06.2023

Парафіяни Свято-Петропавлівського храму с. Рея та Свято-Хрестовоздвиженського храму с. Старий Солотвин збирають гуманітарну допомогу для мешканців Херсонщини, які постраждали від затоплення через підрив російськими військами Каховської ГЕС. Днями вони відправили до Гришковецької селищної ради вантаж із продуктами харчування та одягом.

Чужої біди не буває… Віруючі Свято-Петропавлівського храму с. Рея та Свято-Хрестовоздвиженського храму с. Старий Солотвин (настоятель – протоієрей Євгеній Дзядух) зібрали для жителів населених пунктів Херсонщини і відправили до пункту прийому одяг, засоби гігієни, питну воду, продукти харчування, консервацію, картоплю тощо.

Жителі Бердичівщини не залишаються осторонь людського лиха. Кожен прагне внести свою лепту, щоб підтримати тих, хто цього потребує... Мешканцям Херсонської області стане в нагоді будь-яка допомога коштами та необхідними речами…

Пресслужба Бердичівського благочиння.