Парафіяни Свято-Троїцького храму м. Бердичева передали гуманітарний вантаж із допомогою жителям Херсонщини

19.06.2023

У парафіях Бердичівського благочиння Житомирської єпархії Української Православної Церкви триває збір допомоги жителям Херсонщини. Віруючі Свято-Троїцького храму м. Бердичева передали партію допомоги для мешканців населених пунктів, які зазнали підтоплення внаслідок підриву російськими агресорами Каховської ГЕС.

Дев’ятнадцятого червня парафіяни Свято-Троїцького храму (настоятель – протоієрей Михаїл Гоюк) сформували гуманітарний вантаж із питною водою, продуктами харчування, одягом і взуттям, засобами гігієни та миючими засобами і передали його на потреби жителів Херсонщини.

«Милосердний буде благословенний, бо дає бідному від хліба свого…» Благодійний збір продовжується. Допоможемо постраждалим через підтоплення на півдні. Разом подолаємо труднощі.

Пресслужба Бердичівського благочиння.