16.04.2012

Пасхальне архієрейське Богослужіння у Новограді-Волинському.

16 квітня, в понеділок, єпископ Никодим відвідав другу свою кафедру - місто Новоград-Волинський, де Пасхальним чином була звершена святкова Божественна Літургія. Також, розділити радість Світлого Христового Воскресіння і Святу Євхаристію, у Свято-Троїцький кафедральний собор, прибув Архієпископ Городницький Олександр.

Пасхальне архієрейське Богослужіння у Новограді-Волинському.

Під святковий передзвін, дітки із Пасхальними вітаннями, короваєм та квітами зустрічали свого правлячого єпископа. Співслужили Архіпастирям настоятель та клірики храму.

Під час малого входу, за усердні труди во благо Святої Церкви та на честь Свята Пасхи Христової, диякон Миколай Мізерний був нагороджений церковною нагородою - подвійним орарем. Пасхальне архієрейське Богослужіння у Новограді-Волинському.

Після співу "Отче наш" віруючі змогли причаститися Святих Христових Таїн, серед причасників були дітки із невиліковною хворобою - церебральним паралічем. Важко втримати сльози, дивлячись на те, як дітки стараються стремитися до життя, стремитися до Бога та вірити у Його милість.

По завершенні Богослужіння Архієреї, духовенство і віряни вийшли на хресний хід навколо кафедрального собору. Із Великодніми привітаннями та Пасхальним піднесенням Владики звернулися до присутніх вірян.

Пасхальне архієрейське Богослужіння у Новограді-Волинському.Пасхальне архієрейське Богослужіння у Новограді-Волинському.Пасхальне архієрейське Богослужіння у Новограді-Волинському.Пасхальне архієрейське Богослужіння у Новограді-Волинському.Пасхальне архієрейське Богослужіння у Новограді-Волинському.Пасхальне архієрейське Богослужіння у Новограді-Волинському.Пасхальне архієрейське Богослужіння у Новограді-Волинському.Пасхальне архієрейське Богослужіння у Новограді-Волинському.Пасхальне архієрейське Богослужіння у Новограді-Волинському.Пасхальне архієрейське Богослужіння у Новограді-Волинському.Пасхальне архієрейське Богослужіння у Новограді-Волинському.Пасхальне архієрейське Богослужіння у Новограді-Волинському.