Пасхальне богослужіння у Спасо-Преображенському Тригірському монастирі!

18.04.2017

18 квітня 2017 року, у третій день Світлого Христового Воскресіння, святої Пасхи Христової, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Спасо-Преображенський чоловічий монастир у Тригір'ї. Владика очолив Божественну літургію пасхальним чином у головному соборі обителі.

Його Високопреосвященству співслужили: намісник обителі архімандрит Галактіон (Корінчук), благочинний Андрушівського району архімандрит Макарій (Гаврилів), благочинний Житомирського району протоієрей Богдан Лядобрук, духовенство монастиря у священому сані та інші. Молитву відвідало чимало місцевих жителів, а також гостей із обласного центру.

Наприкінці богослужіння відбувся пасхальний хресний хід із читанням святого Євангелія. Владика Никодим привітав братію та вірян із величним святом, побажав добра, благополуччя, миру та радості від Спасителя світу.

Пасхальне богослужіння у Спасо-Преображенському Тригірському монастирі!