Пасхальне Богослужіння в Городківці.

16.04.2012
Пасхальне Богослужіння в Городківці.

15 квітня, у ніч Світлого Христового Воскресіння, в Свято-Покровському храмі с. Городківка відбулось Богослужіння по Пасхальному чину. Святкове служіння очолив настоятель храму, ієрей Димитрій Ільчук. Пасхальне Богослужіння в Городківці.

До початку Пасхальної заутрені із Андрушівки був привезений Благодатний вогонь, що сходить на Гробі Господньому в Єрусалимі, його отець Димитрій роздав прихожанам.

Після Божественої Літургії, перед освяченням пасок та всіх приношеній, на паперті храму вихованці недільної школи виступили із виставою «Пасхальний Ангел», під час якої діти розповідали Великодні вірші.

Прес-служба Андрушівського округу.

Пасхальне Богослужіння в Городківці.Пасхальне Богослужіння в Городківці.Пасхальне Богослужіння в Городківці.Пасхальне Богослужіння в Городківці.Пасхальне Богослужіння в Городківці.