17.04.2012

«Немає в Христовій Церкві для вірочої людини більшого свята, більшої радості, як Воскресіння Христове. В цьому святі Православна Церква святкує знищення смерті, зруйнування пекла, початок нового вічного життя».
 Пасхальне свято в Нехворощі.

16 квітня, у Свято-Казанському храмі села Нехворощ, Андрушівського благочиння, була відслужена Божественна Літургія, яку очолив настоятель храму, ієрей Сергій Саванчук, після Богослужіння численним прихожанам показували свій виступ вихованці недільної школи храму.

З ніжних дитячих вуст звучали слова прославлення Воскреслого Господа нашого Ісуса Христа, піснями, віршами та інсцінізацією твору "Великдень у бідного чоловіка". Після виступу отець Сергій сказав слова вдячності за прекрасне дійство і благословив кожну дитину просфорою.

Прес-служба Андрушівського округу.

Пасхальне свято в Нехворощі. Пасхальне свято в Нехворощі.