Передпасхальні прибирання

03.04.2015

31 березня, у вівторок, відбулося прибирання території Свято-Троїцького кафедрального собору, самого храму та прилеглих територій, в тому числі й біля пам’ятника «2000-річчя від Різдва Христового».

Близько п’ятдесяти прихожан, разом з благочинним Новоград-Волинського Троїцького округу протоієреєм Валентином Морозом та дияконом Олегом Миронюком, після спільної молитви розпочали прибирання.

Завдяки активності, відповідальності, старанності учасників прибирання за декілька годин праці було зроблено великий об’єм роботи: побілено паркан і підсобні приміщення, відремонтовано і побілено бордюри, пофарбовано лавки, колодязь, криниця, впорядковано квітники, підметено двір, вимито вікна, прибрано у храмі, бібліотеці та біля пам’ятника «2000-річчя від Різдва Христового».

Приємно, що до спільної справи на благо рідної церкви та на користь громади активно приєдналися учасники Троїцької молодіжки.

«Під час прибирання відчувалася радість, доброзичливість і єдність общини. Було легко і приємно працювати», - поділилася враженням учасниця молодіжки Тетяна.

Просфорниця Маргарита, порадившись з отцем Валентином, приготувала смачний обід і пригостила всіх трудівників.

«Ми сьогодні зробили дуже гарну справу. Підготували рідний храм до свята. Вперше за чотири роки до загального прибирання долучилася така кількість прихожан. В минулі роки такий об’єм роботи виконували протягом трьох днів. Дякую всім за допомогу», - сказав отець Валентин.

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького округу.

Передпасхальні прибирання