Перше соборне богослужіння у новому храмі

22.12.2013

З благословіння Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, керуючого Житомирською єпархією в нижньому приділі на честь ікони Божої Матері Володимирської, Свято-Никольського храму, що будується в смт. Ружин, з 14 жовтня цього року звершуються богослужіння. 19 грудня в день пам'яті святителя Миколая відбулось перше соборне богослужіння в цьому храмі. Настоятелю храму, протоієрею Володимиру Бринзюку співслужив клірик храму, священик Богдан Бабич, що окормляє Свято-Параскевський храм с. Заріччя.

Під кінець літургії прибули ще чотири священики з Ружинського благочиння, які звершували богослужіння у приходських храмах. Соборно відслужили молебень про примноження любові серед нашого народу, хресний хід навколо храму і дзвіниці, яка оздоблена мозаїчною іконою Божої Матері Володимирської. По закінченні хресного ходу було проголошено уставні многолітня, благочинний о. Михаїл привітав усіх із такою довгоочікуваною подією, побажав милості Божої, молитвенного предстательства угодника Божого Миколая в завершенні будівництва храму.

Прес-служба Ружинського благочиння.

Перше соборне богослужіння у новому храмі