Перший день Апостольського посту.

13.07.2013

Перший день Апостольського Петро-Павлівського посту, з благословення керуючого Житомирською і Новоград-Волинською єпархією Високопреосвященнійшого архієпископа Никодима, священство Новоград-Волинського Троїцького благочинного округу розпочали участю у Таїнстві каяття та соборному служінні Божественної Літургії у кафедральному Свято-Троїцькому соборі.

Сповідь гріхів у священнослужителів приймав духівник благочиння протоієрей Миколай Позняк. Очолював богослужіння благочинний округу протоієрей Валентин Мороз.

Чинна та спокійна молитва завершилась привітаннями отця Валентина усіх присутніх у храмі отців та вірян з початком важливого та відповідального річного періоду духовного становлення - літнім постом. Окрім цього, благочинний попрохав духівника округу надати духовних настанов та порад учасникам служби для належного проходження цього благодатного періоду.

Після проповіді отець Валентин запросив священнослужителів на трапезу. Наступний час зустрічі був використаний на проведення чергового зібрання для вирішення нагальних потреб благочиння. У ході засідання священики радились між собою з приводу практичних нюансів у виконанні службових обов’язків, які часто викликають у пастирів деякі запитання.

О.Валентин, як благочинний, дбайливо коригував суперечки та у смиренному дусі ділився особистими знаннями по піднятихт питаннях.

Завершилося зібрання молитовною подякою Милостивому Богу. Благочинний побажав співбратам сумлінної служби та доброї совісті на пастирській ниві.

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького округу.

Перший день Апостольського посту.