Почаїв. Митрополит Никодим взяв участь у торжествах з нагоди Почаївської ікони Божої Матері.

05.08.2023

5 серпня 2023 року, в день шанування Почаївської ікони Божої Матері, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь у святковому богослужінні з нагоди торжества в Святогірській Свято-Успенській Почаївській Лаврі.

Традиційно цього дня до святої обителі сходяться тисячі прочан та приїжають сотні паломників. Чимало із них прибули цьогоріч із Православної Житомирщини.

Божественну літургію у співслужінні ієрархів Української Православної Церкви очолив Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Після відпусту розпочався молебінь до Пресвятої Богородиці та святковий хресний хід.

Цього святкового дня і торжества усі присутні в Лаврі єдиними устами і серцем молили Пресвяту Богородицю за мир та спокій в нашій Україні, за збереження життя наших військових.

Пресслужба Житомирської єпархії.