Покров Пресвятої Богородиці молитовно відзначили у Попільні

14.10.2017

14 жовтня 2017 року, на величне свято Покров Пресвятої Діви Богородиці у Свято-Миколаївському храмі селища Попільня відбулась урочиста Божественна літургія, на котру зібрались місцеві жителі, прихожани та гості.

Богослужіння очолив завідуючий канцелярією Житомирської єпархії, клірик Житомирського Спасо-Преображенського кафедрального собору протоієрей Сергій Грицаюк, якому співслужив благочинний Попільнянського району та настоятель храму протоієрей Петро Лис, а також священики благочиння.

Після читання Євангелії отець Сергій звернувся до присутніх у храмі із словом проповіді.

Окрім свята Покрову Пресвятої Діви Богородиці жителі Попільні в цей день відзначають історичну подію для храму, адже саме на це Богородичне торжество у церкві була звершена перша Божественна літургія.

Після закінчення богослужіння навколо храму відбувся святковий хресний хід із читанням Євангелії. Насамкінець протоієрей Сергій привітав прихожан зі святом, а настоятеля із 20-річчям служіння та настоятельства у Свято-Миколаївському храмі. Ще священик передав особливі і теплі слова вітань від правлячого архієрея, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима.

Покров Пресвятої Богородиці молитовно відзначили у Попільні