Покрова у Вересах!

15.10.2014

14 жовтня весь православний світ святкує Покрову Пресвятої Богородиці. Престольне свято в цей день відзначає настоятель Свято-Покровського храму с. Вереси митрофорний протоієрей Миколай Рибачок. Ось уже 37 років несе своє пастирське служіння в с. Вереси отець Миколай. Відразу після закінчення одеської духовної семінарії батюшка прийшов на парафію, храм якого серйозно потребувал капітального ремонту, а паства - духовному опікування. Не просто було організувати Богослужіння, згуртувати людей.

Влада всіма силами заважали всякої ініціативи священика. Але світ не без добрих людей! Храм ожив, перебудувався. Люди, нарешті, відчули, що батюшка на довго прийшов! Жителі села вдячні отцю Миколаю. Немаэ, напевно, сім'ї, в якій батюшка не христив або не вінчав кого-небудь. Життя зв'язало священика з родинами села і поріднило їх. Численні слова подяки звучали в цей день в храмі Покрова Пресвятої Богородиці в с. Вереси на адресу батюшки Миколая як від жителів села, так і від місцевого керівництва, а саме голови сільської ради Олександра Васильовича Шута.

Святкування почалося з раннього молебню з акафістом перед іконою Покрови Пресвятої Богородиці. Далі було звершено Божественну літургію, яку очолив благочинний прот. Богдан Лядобрук. Йому співслужили священики житомирського районного округу та гості з сусідньої єпархії та благочиння.

По закінченні літургії був звершений хресний хід навколо храму з читанням Євангелія та окропленням святою водою. За традицією, після служби відбулася святкова трапеза, за якою звучали добрі слова на честь престольного свята, духовенства і жителів села.

Прес-служба Житомирської єпархії

Покрова у Вересах!