Польша. Митрополит Никодим взяв участь у святковій літургії та привітав архієпископа Люблінського і Холмського Авеля із 60-річчям!

13.04.2018

12-13 квітня 2018 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із візитом перебував у Польші, зокрема у Люблінській єпархії Польської Православної Церкви.

У перший день візиту Владика разом із митрополитом Вінницьким і Барським Симеоном, митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром та архієпископом Люблінським і Холмським Авелем відвідали Свято-Успенський храм у Грубешові. Тут архіпастирі вклонились перед святинями.

Наступного дня Високопреосвященні архієреї розділили радість звершення урочистої Божественної літургії у Свято-Покровському жіночому монастирі в с. Турковичі, де знаходиться відома і шанована далеко за межами єпархії чудотворна ікона Матері Божої. Владикам співслужили священики Люблінської єпархії та гості у священному сані.

Після закінчення богослужіння відбувся урочистий пасхальний хресний хід. Згодом архієпископ Авель прийняв від архієреїв, духовенства та мирян вдячні вітання з нагоди власного ювілею - 60-річчя з Дня народження.