Попільня. Митрополит Никодим відвідав багодійний вечір колядок!

09.01.2019

9 січня 2019 року, у третій день Христового Різдва у Попільнянському районному Будинку Культури відбувся щорічний благодійний вечір різдвяних колядок і вінчувань.

Святкове дійство зібрало у концертному залі велику кількість жителів як селища так і гостей із різних сіл району, були присутні священослужителі Попільнянського благочиння, а також представники влади та поважні гості. Колядки із благодійною акцією відвідав митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Розпочався вечір духовного відпочинку переглядом різдвяного відеоролика та гімном-молитвою за Україну. У своєму вітальному слові на початку свята Владика Никодим розповів про добрі традиції різдвяного періоду, закликав у нинішні святі дні молитись за мир в Україні, подякував священикам, організаторам, церковним колективам і хорам за підготовку торжества, представникам влади за присутність і увагу.

Присутні у залі мали можливість насолодитись різноманітними колядками, різдвяними віршами та виступами. Усе це у виконані дитячих і дорослих хорів із майже усіх храмів благочиння. Під час концерту було проведено благодійну акцію по збору коштів на щорічне оздоровлення дітей учасників АТО та дітей сиріт.

Насамкінець Владика подякував усім за увагу, побажав миру, злагоди та щедрот від Неба. Традиційно разом із глядачами архіпастир заспівав колядку.

Прес-служба Житомирської єпархії.
Раздел: 
Новости Епархии