ПОСПІШАЙТЕ ТВОРИТИ ДОБРО, ЯК ВЧИВ НАС ГОСПОДЬ !!!

21.02.2018

Робити добро чи ні — це особисте право кожної людини. Кожен має право морального вибору, який відображає його поведінку в різних життєвих ситуаціях. Вважається, що добрих, щирих людей на світі більше. Належність до таких ми відчуваємо на тонкому, інтуїтивному рівні, адже всі наші дії — наслідок наших думок і помислів. Таким чином, вчинки, які ми здійснюємо, показують нашу внутрішню суть.

Добро — широке поняття, яке має безліч проявів. Його приємно не тільки отримувати, а й дарувати самому, від чистого серця. Коли ми робимо добрі справи, то теж отримуємо від цього задоволення. А ті, хто нас оточує, дізнаються про наш світогляд і моральні якості. Хто морально і матеріально допомагає знедоленому (погорільцю або тому, хто потребує операції) — наділений співчуттям, здатністю співболівати.

Так 27 січня 2018 року близько 2 години ночі сталося страшне горе в багатодітній сім»ї Пашкевич Марії Федорівни з села Слобідка Пулинського району. Тої страшної ночі горів їх будинок. Вогнем повністю охоплений дах житла та існувала загроза його розповсюдження на розташовані на відстані 1 м літню кухню та господарські будівлі.

Через недовгий час, 08 лютого 2018 року близько 24 години ночі така ж жахлива подія сталася в багатодітній сім»ї Черниш Світлани Василівни жительки села Івановичі Пулинського району. Полум’ям було охоплено дах будинку по усій площі. Осередок займання був на горищі біля комина, де горіло дерев’яне перекриття. Через сильні пориви вітру вогонь швидко розповсюджувався по дерев’яним конструкціям помешкання.

То ж в результаті страшного горя дві сім»ї лишились без даху над головою та й речі повсякденного вжитку знищив безжальний вогонь.

Після подій, що відбулися в багатодітних родинах, не міг лишитись осторонь настоятель Свято – Миколаївського храму смт. Пулини протоієрей Василій Волосянський, якого батьки з дитинства навчали допомагати, любити ближнього, співчувати чужому горю та творити добро як вчив Господь.

Тож відразу отець Василій розпочав збір допомоги для постраждалих сімей.

В процесі підготовки при наданні допомоги постраждалим настоятель звернувся до прихожан Свято – Миколаївського храму та всіх небайдужих людей, які активно співпрацювали з ним. Після плідної праці було зібрано теплі речі для дорослих та дітей, продукти харчування, постільна білизна та грошові кошти.

Дану допомогу протоієрей Василій Волосянський разом з старостою села Івановичі Пишнюк В.О. передав сім'ї Черниш С.В. Голові Курненського ОТГ, місцевому жителю села Стрибіж Корзуну Л.В. було передано допомогу для багатодітної сім»ї Пашкевич М.Ф. з села Слобідка.

Як говориться «...священник несёт свой нелёгкий крест не только как священник, но ещё и как проповедник, устроитель и исповедник на своём приходе…"

Так, духовний отець навчає своїх прихожан любові до ближнього, бути завжди поруч, підтримувати у тяжку хвилину, оскільки чужого горя не буває, а разом пережити його легше.

Доброта — це та людська якість, на якій будується світ. Вона має властивість поширюватися і повертатися до того, від кого починалася. Недарма народне прислів’я говорить: «Твори добро, і воно тобі повернеться».

Доля людини — це не пряма світла смуга, а тернистий шлях, наповнений різноманітними випробуваннями. Ніхто не знає, яким буде його завтрашній день і чи буде він взагалі.
Хочеться сказати: «Люди! Будьте гуманними, не забувайте про те, що ви люди! А людина це насамперед доброта, людяність, великодушність». Що не краса, а саме доброта врятує світ. Допомагайте нужденним сьогодні, тут і зараз! Життя таке коротке, тож поспішайте робити добро!

Прес-служба Пулинського благочиння.
Раздел: 
Новости Благочиний