ПОВАЖНИЙ ЮВІЛЕЙ.

22.02.2012
ПОВАЖНИЙ ЮВІЛЕЙ.

15 лютого, в день Двонадесятого свята Стрітення Господього, постійна прихожанка Свято-Троїцького кафедрального собору Бацкалова Марія Павлівна відзначила свій 90-літній ювілей!

Ще до початку святкового богослужіння в помешкання Марії Павлівни завітали священнослужителі собору, а також клір та прихожани, для привітань. Через поважний вік немічна християнка не змогла відвідати богослужіння, через що їй довелося приступити до Чаші Життя у себе в оселі. Архієрейський намісник собору прийняв сповідь Марії Павлівни, після чого священики причастили християнку Святих Христових Тайн. Причастя в день свого ювілею – це найкращий подарунок, - зазначила іменинниця.

Після подячних молитов гості привітали Марію Павлівну з ювілеєм, подарувавши їй на молитовну згадку образ Божої Матері «Симеоново проречение». Диякон собору виголосив многоліття, а ювілярка сама задала тон для співу, з чого видно, що і в такому поважному віці регент не втратила своїх професійних навиків багаторічного керування хором. Нагадємо, що Марія Павлівна керувала хором Свято-Троїцького кафедрального собору з часу його заснування аж до недавніх пір. Всього ця людина присвятила служінню Церкві в якості церковного регента понад 60 років.

Бажаємо шановній ювілярці Божої підтримки, міцного здоров’я, а також многая і благая літа!

Прес-служба Свято-Троїцького
кафедрального собору
м. Новограда-Волинського
ПОВАЖНИЙ ЮВІЛЕЙ.ПОВАЖНИЙ ЮВІЛЕЙ.ПОВАЖНИЙ ЮВІЛЕЙ.