Правлячий архієрей звершив чин освячення накупольного хреста Воздвиженського храму села Юрівка!

21.11.2020

21 листопада 2020 року, в день шанування вірними Собору архістратига Божого Михаїла та усіх Небесних Сил безплотних митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, перебуваючи із архіпастирським візитом у Любарському благочинні відвідав Свято-Хрестовоздвиженську парафію у селищі Юрівка, що на окраїні районного центру.

Владику радісно зустріли місцеві віряни, а також настоятель храму протоієрей Володимир Кружинський. Храм у Юрівці являється унікальним, адже він один із найбільших дерев'яних храмів в Україні і побудований ще у 1791 році. Нині церква знаходиться на стадії реставрації.

Відвідуючи парафію митрополит Никодим звершив чин освячення нового накупольного хреста, що буде встановлений над вівтарною частиною храму. У завершення святкового чину Владика привітав присутніх із знаковою подією та промовив слово проповіді.