Православний день жінок

12.05.2014

Вітаєм з православним днем жінок
Любові, миру, спокою бажаєм.
Добра та злагоди і світлості думок.
Хай сім’ї ваші Бог благословляє!

Саме такими вітаннями розпочався виступ у цей святковий весняний день по закінченню Божественної літургії. У виконанні вихованців недільної школи звучали зворушливі вірші і пісні про маму, які змусили присутніх задуматись про своїх матерів, про стосунки з ними, про швидкоплинність земного життя.

Весна і мама, що в них спільне є?
Що жінку ми порівнюєм з весною?
Що кожна з них комусь життя дає.
Весна землі, а мама нам з тобою.

Такими чарівними словами вітали учні у Свято-Покровському храмі с. Городківка присутніх дівчат, матерів, бабусів. Після виступу настоятель храму ієрей Дмитро Ільчук подякував за виступ і привітав всіх присутніх зі святом, подарував кожній жінці букетик квітів і побажав, щоб їхні душі - цвіли як квіти, у щирих молитвах до Воскреслого Бога, і щоб були подібні жонам-мироносицям, які не зважаючи ні на що проповідували Воскресіння Христове.

Вихованцям недільної школи батюшка подарував пам’ятні сувеніри і подякував за їхню активну участь у Пасхальному Богослужінні! Прихожани з квітами радісно розійшлися, несучи мир в свої домівки!

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Православний день жінок