16.04.2012

«Праздников праздник и торжество из торжеств»

Кожен рік ми переживаємо події які відбулися 2000 років назад. Проходить субота, все наповнюється чеканням Світлого дня. В тиші Великої суботи трепетно б’ється серце в очікуванні радості, з впевненістю що вона буде.

«Праздников праздник и торжество из торжеств»

При звершенні Полуношниці на середині храму ще лежить Плащаниця. В темряві храму, як останнє зітхання надгробних пісень звучить канон Великої суботи «Волною морскою». В передчутті Пасхи вже чути переможні молитви. І дев'ята пісня канону виявляється вже прямим переходом до торжества.

На Палестину спускається ніч, ніч тривожна, хвилююча. Все повито сном, на всьому лежить покров таємничості та спокою. В далині біліють зубчаті стіни Єрусалиму.

«Праздников праздник и торжество из торжеств»

Спить Єрусалим, наближається північ. Спить охорона біля запечатаного гробу. Несподівано підземний удар стрясає гроб. Ангел відвалює величезний камінь від входу в нього. В страху біжить стража, вони поспішають до тих хто поставив їх стерегти Істину.

«Праздников праздник и торжество из торжеств»

В Великодню ніч з 14 на 15 квітня, благочинний Чуднівського округу, протоієрей Андрій Змієвський, здійснив Пасхальну заутреню та Літургію. Найбільш радісною подією для нашого містечка є те що, вперше до Чуднова прибув Благодатний вогонь, який сходить в переддень Христового Воскресіння в Єрусалимі.

В день Світлого Христового Воскресіння протоієрей Андрій Змієвський відвідав з візитом військову частину, де привітав військовослужбовців з святом Пасхи і розповів солдатам про свято Христового Воскресіння.

Прес-служба Чуднівського округу.

«Праздников праздник и торжество из торжеств»«Праздников праздник и торжество из торжеств»«Праздников праздник и торжество из торжеств»