ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО У ГЛИНОВЦЯХ.

26.11.2013

21 листопада, в день свята Собору Архістратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних відзначили престольне свято віряни Глиновецької парафії. Молебний піснеспів з акафістом розпочало святкове богослужіння цього святого дня.

Божествену літургію очолив митрофорний протоієрей Миколай Климчук настоятель Свято-Різдва-Богородичного храму м. Андрушівка, разом з настоятелем Свято-Михайлівського храму с. Глиновці ієреєм Максимом Баборикіним та ієреєм Димитрієм Ільчуком настоятелем Свято-Покровського храму с. Городківка. Наприкінці відбувся хресний хід, духовенство та богомольці з хоругвами та іконами обійшли навколо храму, після якого на амвоні у храмі пролунали виголошені многолітні піснеспіви та привітання.

На святковому торжестві були присутні: Голова Андрушівської районної ради Мельник О.В., Голова Великомошківецької сільської ради Пастернак Р.С., Директор Глиновецької загальноосвітньої школи Богайчук І. Д., котрі, також привітали настоятеля та прихожан з престольним святом. У свою чергу настоятель храму ієрей Максим сердечно подякував духовенству, парафіянам та керівникам, за їхню присутність, щирі слова вітання та спільну молитву.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО У ГЛИНОВЦЯХ.