Престольне свято у лікарняному храмі

18.06.2017

14 червня Церква згадує пам'ять, святого преподобного Агапіта Печерського, врача. Особливо його величали у лікарняному храмі, Андрушівського благочиння. Цього року відбулося перше престольне свято, уже у новому освяченому храмі.

На свято прибуло багато прихожан святого храму, а також гостей з інших парафій які шанують пам'ять великого угодника Божого, Агапіта Печерського, частиця мощей якого знаходиться у нашому храмі. Як за звичаєм перед Божественною літургією був відслужений акафест Преподобному, після чого почалась святкова Божественна Літургія, очолив яку благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Гаврилів), якому співслужили настоятель храму прот. Святослав Гаврилі і священники які також люблять прп. Агапіта і завжди приїжджають в цей день.

Храм побудований на територій Андрушіської ЦРЛ, який відкритий кожного дня, до якого стікаються перш за все медичний персонал, а також хворі які лежать на амбулаторному лікування. Також храм опікується бездомними людьми які зараз перебувать, в інфекційному відділенні Андрушівської лікарні, допомагаючи їм як і фінансово так, і продуктами і речами.

Після Літургії здійснилась хресна хода, навколо храму.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Престольне свято у лікарняному храмі