24.05.2012

У вівторок, 22 травня, у день Перенесення мощей Святителя і Чудотворця Миколая із Мір Лікійських в Барі, у Свято-Миколаївському храмі селища Попільні відзначали престольне свято.

Престольне свято у Свято-Миколаївському храмі селища Попільні.

Урочисте Богослужіння, яке очолив благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис у співслужінні духовенства району, розпочалося читанням Акафіста Святителю і Чудотворцю Миколаю – архієпископу Мір Лікійських.

Престольне свято у Свято-Миколаївському храмі селища Попільні.

Помолитись святому Миколаю зібрались віряни не лише з Попільні, а й з навколишніх сіл, несучи Святителю квіти та свою щиру молитву. Чимало парафіян, серед яких були й діти, цього дня причастилися Святих Таїн Христових. Нарівні з дорослим церковним хором молитви і псалми Миколаю Чудотворцю возносив і хор дитячої недільної школи.

Після Божественної літургії духовенство та віряни пройшли хресним ходом навколо храму. У церковній криниці освятили воду.

Насамкінець вихованці дитячої недільної школи у віршованій формі розповіли про життя Святителя Миколая і привітали священиків, даруючи їм квіти.

Прес-служба Попільнянського округу.