ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО В с. ГОРБУЛІВ ЧЕРНЯХІВСЬКОГО РАЙОНУ

27.05.2014

22 травня 2013 року, в день перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая із Мір Лікійських в м.Бар, до Свято - Покровського храму с. Горбулів Черняхівського району на престольний празник прибуло духовенство з різних благочиній. В святковому піднесенні зустрічав дорогих гостей місцевий настоятель протоієрей Володимир Ковальчук.

Сам дерев’яний храм є пам’яткою архітектурного зодчества. Офіційно дата закладки храму невідома, але (з різних джерел) побудований в 1748 чи 1762 роках. З архітектурної точки зору, такі храми будувалися близько 500 років назад за часів козацької доби. В храмі два престола: центральний- приурочений святу Покрови Пресвятої Богородиці, боковий-освячений на честь святителя Миколая.

Традиційно урочистості розпочались з малого освячення води з читанням акафіста святителю Миколаю. Соборне богослужіння очолив сам настоятель. Після прочитання Єванглія з повчальним словом звернувся до прихожан, клірик єпархії, протоієрей Олександр Троценко. Цього дня багато людей причастились Таїн Христових. На звершення богослужіння отець - настоятель привітав всіх зі святом,а парафіянам - іменинникам преподніс в дарунок ікони святителя Миколая.

Після хресної ходи прозвучало уставне многоліття, яким закінчилось церковне дійство.

Прес-служба Черняхівсько-Червоноармійського благочиння

ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО В с. ГОРБУЛІВ ЧЕРНЯХІВСЬКОГО РАЙОНУ