Престольне свято відбулось у Свято-Володимирському храмі с. Слобода-Романівська!

30.07.2017

28 липня 2017 року, в день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира, своє престольне свято відзначила громада Свято-Володимирського храму селища Слобода Романівська.

На запрошення настоятеля парафії, протоієрея Максима Тишковця, розділити радість свята прибули священики благочиння та гості. Божественну літургію очолив благочинний Новоград-Волинського району протоієрей Стефан Маркевич. На молитву в храмовий день зібралось багато місцевих жителів, а також віряни із найблищих сіл та району.

Після закінчення традиційно відбувся хресний хід із читанням Євангелії. Наприкінці свята благочинний привітав настоятеля та присутніх мирян із торжеством парафії.

Протоієрей Максим Тишковець.