Престольне свято відзначили у Довжику

24.06.2024

24 червня 2024 року, на другий день Пʼятидесятниці, в день святого Духа, святкова Божественна літургія відбулася у храмі на честь святої Трійці у селищі Довжик.

На запрошення настоятеля, на Престольне торжество прибули священнослужителі та чимало вірян.

З благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима богослужіння очолив благочинний Житомиського міського округу протоієрей Віктор Голубовський.

Під час літургії було піднесено молитви за мир в Україні.

Наприкінці служби був звершений хресний хід із читанням Євангелії. Під час хресного ходу було проведено заупокійну молитву за спочилим настоятелем храму схіархімандритом Серафимом.

Отець благочинний промовив слово проповіді, привітав настоятеля та присутніх зі святом, а також передав благословіння і вітання від Правлячого архієрея.

В свою чергу, настоятель парафії, ієрей Святослав Губеня, подякував священикам та вірянам за присутність і спільну молитву.

Також архіпастир привітав настоятеля храму та промовив слово проповіді і настанов для прихожан і духовенства.

Пресслужба Житомирської єпархії УПЦ.