Престольне свято відзначив Хрестовоздвиженський кафедральний собор міста Житомира!

27.09.2017

27 вересня 2017 року, повнота Православної Церкви шанує двунадесяте свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. В цей день своє Престольне торжество урочисто відзначив Свято-Хрестовоздвиженський кафедральний собор міста Житомира, що розташований на Замковій горі.

На храмове свято зібралось доволі багато православних житомирян та гостей обласного центру. На паперті древнього собору дітки зустріли Високопреосвященніших архієреїв, котрі очолили Божественну літургію.

Митрополиту Житомирському і Новоград-Волинському Никодиму та архієпископу Конотопському і Глухівському Роману співслужили священослужителі міста Житомира, Житомирського районного благочиння та гості у священому сані.

Після завершення богослужіння відбувся хресний хід навколо храму із читанням Євангелія. Окропивши вірян святою водою митрополит Никодим привітав собор духовенства та усіх богомольців із святом в честь Престольного торжества. Особливі слова вдячності за спільну молитву Владика висловив архієпископу Роману.