Престольне свято відзначив Свято-Іаківлівський храм міста Житомира.

05.11.2014

5 листопада 2014 року, Церква пам'ятує святого праведного апостола Якова, брата Господнього по плоті. Щорічно в місті Житомирі цього осіннього дня відбувається урочиста Божественна Євхаристія з нагоди храмового дня Свято-Іаківлівського храму обласного центру.

На свято зібралося чимало вірян та гостей, також доволі багато священства із міста Житомира та інших районів, приїхали і окремі отці благочинні. Літургійну молитву очолили два архієреї: архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим та архієпископ Городницький Олександр.

Наприкінці свята духовенство та віряни обійшли храм хресною ходою та звершили молебень. Владика Никодим привітав настоятеля, отця Петра Костюка, собор священиків та усіх присутніх із малою Пасхою святого храму, закликав постійно молитися та єднатися у вірі.

Прес-служба Житомирської єпархії

Престольне свято відзначив Свято-Іаківлівський храм міста Житомира.