Престольне свято відзначив Житомирський Свято-Успенський архієрейський собор на Подолі.

28.08.2024

28 серпня 2024 року, в день свята Успіння Пресвятої Діви Богородиці, своє Престольне свято відзначив Житомирський Свято-Успенський архієрейський собор, що на Подолі.

З нагоди торжества Божественну літургію очолив Правлячий архієрей, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Владику урочисто, привітаннями та віршами зустрічали дітки недільної школи.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), благочинний Коростишівського району протоієрей Діонісій Грицаюк, благочинний міста Житомира і настоятель собору протоієрей Віктор Голубовський та інші.

Молитва в день свята Божої Матері зібрала сотні вірян, чимало із яких причастились святих Христових Таїн. Наприкінці літургії було звершено хресний хід навколо храму. Митрополит Никодим звернувся із словом проповіді та вітання до присутніх, а також відзначив єпархіальними нагородами помічників храму.

Для усіх присутніх на богослужінні було організовано трапезу.

Пресслужба Житомирської єпархії УПЦ.