Престольне торжество відзначив Свято-Ольгинський храм міста Житомира.

24.07.2024

24 липня 2024 року, в день пам'яті святої рівноапостольної великої княгині Ольги, своє Престольне торжество відзначив Свято-Ольгинський храм міста Житомира, що на масиві Мар’янівка.

Урочисту Божественну літургію очолив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Перед початком богослужіння Владику віршами та святковими побажаннями зустрічали дітки воскресної школи.

Його Високопреосвященству співслужили священослужителі Житомирської єпархії та гості у священному сані.

Під час богослужіння духовенство та вірні піднесли молитви за мир в Україні.

По завершенні літургії було звершено хресний хід навколо храму та піднесено молитву до святої рівноапостольної княгині Ольги.

Митрополит Никодим подякував усім за спільну молитву, привітав із Престольним святом та промовив проповідь для присутніх.

Із подячним словом до Його Високопреосвященства звернувся настоятель храму протоієрей Діонісій Грицаюк.

Пресслужба Житомирської єпархії УПЦ.