ПРЕСВЯТАЯ БОГОРОДИЦЕ СПАСИ НАС!

15.08.2014

У вівторок 5 серпня, коли Церква вшановує пам'ять Почаївської ікони Божої Матері, з благословення Високопреосвященішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, була звершена святкова Божественна літургія соборним чином в часовні на кладовищі смт Романів.

Цей день для Романова став особливим, адже часовня освячена в честь Почаївської ікони Божої Матері і хоча зовсім недавно освячена, але вже цього року відсвяткувала своє друге можна сказати престольне свято. Слід зауважити, що на цьому місці де зараз побудована каплиця стояла церква, але в роки безбожної влади вона була спалена і з Божою допомогою на цьому місці знову возноситься молитва (кожної суботи 0 10.00 год. звершується панахида і на прохання віруючих в будь-який день), а в день Почаївської ікони Божої Матері була принесена безкровна Жертва.

Перед початком Євхаристії був відслужений водосвятний молебень, а по закінченню заупокійна літія.

З повчальним словом до віруючих звернувся прот. Ярослав Коверчук, в якому зауважив про благодатну допомогу Матері Божої, яка подається віруючим вже понад 400 років і своєю чудотворною силою посилає благодать Божу, і кожному, хто звертається з щирою вірою та молитвою, надається допомога та зцілення.

Прес-служба Романівського благочиння.

ПРЕСВЯТАЯ БОГОРОДИЦЕ СПАСИ НАС!