Причастя малюків.

11.04.2015

6 квітня в обласному спеціалізованому будинку дитини м. Новоград-Волинський здійснено причастя 24 діточок, позбавлених батьківського піклування.Таїнство звершив клірик Свято-Троїцького кафедрального собору протоієрей Миколай Позняк у співслужінні: ієрея Максима Тишковця та диякона Олега Миронюка.

О 10.00 хрещені батьки з молитовним настроєм та подарунками зустрілися зі своїми похресниками для духовного спілкування. Спільна молитва, обійми малюків, духовна відповідальність за своїх похресників завжди об’єднують всіх присутніх.

Після звершення Таїнства отець Миколай привітав присутніх з причастям малюків та подякував батькам хрещеним за молитву і духовне виховання похресників.

З ініціативи благочинного Новоград-Волинського Троїцького округу протоієрея Валентина Мороза з 2011 р. причастя у будинку дитини звершується чотири рази на рік, під час кожного посту.

Підготовка до причастя проводиться заздалегідь: отець Валентин оголошує в храмі після Літургії та вносить в розклад Богослужінь; розміщується оголошення на стендах: у храмі та будинку дитини; повідомляються хрещені батьки в телефонному режимі. Медпрацівники будинку дитини складають списки діток та готують їх до причастя.

Окрім хрещених батьків, відгукнувшись на запрошення отця Валентина, приєдналися до спільної молитви та провідали діточок прихожани Свято-Троїцького кафедрального собору та учасники Троїцької молодіжки.

«Я дуже люблю дітей. І давно думала піти до будинку дитини, але не наважувалася. Завдяки запрошенню отця Валентина, яке прозвучало після Літургії у неділю, я сьогодні разом з вами. Після спільної молитви, причастя малюка, який від мене не відходив, я ще декілька годин не могла піти з дитячої кімнати. Від протягнутих рученят і веселих оченят щеміло серце і на очах блищали сльози. У діточок у будинку малюків є все необхідне, але не вистачає головного - материнського тепла», - сказала Олена Пашковська.

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького округу

Причастя малюків.