07.04.2012
Причастя немовлят у будинку дитини.

З благословення Преосвященнійшого єпископа Никодима, 5 квітня, відбулося загальне причастя хворих немовлят, позбавлених батьківського піклування. Духовенство Свято-Троїцького кафедрального собору, на чолі з архієрейським намісником собору протоієреєм Валентином Морозом, прибуло до Новоград-Волинського будинку дитини, де на них вже чекали самі малюки, медперсонал, а також хрещені батьки немовлят, котрі є прихожанами собору, парафії Святих Царських мучників і страстотерпців, а також активісти молодіжного клубу. В таїнстві Причастя прийняли участь 29 малюків.
Причастя немовлят у будинку дитини.

Приємно те, що хрещені батьки, котрі взяли на себе обов’язок духовного виховання своїх похресників не відмовляються від своїх батьківських обов’язків і знаходять час приділити увагу своїм духовним дітям. Свого часу, коли Свято-Троїцький кафедральний собор ініціював хрещення дітей в цьому дитячому закладі, була надія на те, що своєрідний патронаж стане традиційним для релігійних громад. Саме так і сталося. Причастя немовлят у будинку дитини.Працівники ОБСД м.Новограда-Волинського запевняють, що така турбота з боку Православної Церкви відчувається вперше. Наразі формуються списки ще не охрещених дітей для того, щоб в найближчий час їх охрестити. Самі маленькі православні християни причащатимуться Святих Христових Таїн регулярно. Завдяки підтримці Василя Олександровича Радченка – директора будинку дитини, Церква має можливість піклуватися про нещасних дітей.Причастя немовлят у будинку дитини.

Вихователі закладу висловлюють подяку Преосвященнійшому владиці Никодиму за турботу.Причастя немовлят є однією зі складових соціальної роботи Свято-Троїцького кафедрального собору. Готуючись до Пасхи, священики собору навідують тих, хто самотужки не може відвідати храм для Сповіді, Причастя, Соборування. Тому, активними небайдужими прихожанами були складені списки потребуючих духовної допомоги і Таїнство Соборування вже прийняли понад 300 чоловік, включаючи тих, хто соборувався в храмі.

Нехай Господь приймає кожну людину, хто з вірою приступає до Нього і надає їй сили і духовної підтримки для достойного проходження поприща Великого посту і радісної зустрічі свята Пасхи!

Прес-служба Свято-Троїцького кафедрального собору м.Новограда-Волинського.

Причастя немовлят у будинку дитини.Причастя немовлят у будинку дитини.Причастя немовлят у будинку дитини.Причастя немовлят у будинку дитини.Причастя немовлят у будинку дитини.Причастя немовлят у будинку дитини.Причастя немовлят у будинку дитини.Причастя немовлят у будинку дитини.Причастя немовлят у будинку дитини.Причастя немовлят у будинку дитини.Причастя немовлят у будинку дитини.Причастя немовлят у будинку дитини.Причастя немовлят у будинку дитини.