ПРИЧАСТЯ НЕМОВЛЯТ

07.03.2012

Причастя немовлят.5 березня, відбулася надзвичайно радісна подія, як для дорослих так і для дітей - загальне таїнство Причастя діточок, котрі знаходяться в Новоград-Волинському Будинку дитини.

Нагадаємо, що 29 грудня дев’ятнадцять вихованців дитячого будинку, напередодні різдвяних свят, в таїнстві Хрещення отримали найкращий подарунок – ангела охоронця та хрещених батьків для духовного виховання, котрими стали прихожани Свято -Троїцького кафедрального собору, парафії Святих Царських мучеників і страстотерпців, активісти молодіжного клубу «NIKA» та медичні працівники Будинку дитини.

Причастя немовлят.Дуже приємно було спостерігати, як хрещені батьки відпрошувалися з роботи, навчання і спішили встигнути на перше Причастя своїх похресників. Радісне хвилювання відображувалося на обличчях всіх присутніх. Кожен відчував, що причетний до важливої події в житті цих діточок.

Причастя немовлят.З благословення владики Никодима священики собору: протоієреї Петро та Валентин, а також диякон Миколай провели таїнство Причастя для наших хрещеників, маленьких християн.

«Як мені радісно і трепетно сьогодні на душі, що я присутня на Причасті свого хрещеника, в стінах нашого дитячого будинку, адже така подія в нас відбулася вперше. Незвично і приємно, що священики самі виявили бажання і ініціативу щодо Хрещення та Причастя наших вихованців» - поділилася своїми враженнями одна з медсестер цього закладу.

Причастя немовлят.А прихожанка собору – Марія Гопанчук, не стримуючи сліз від радості сказала, що незважаючи на свій вік – 54 роки, вона невимовно щаслива, що стала хрещеною мамою, а була б молодша, то з радістю забрала б хрещеника в свою родину. Всі присутні спостерігали за щасливими обіймами хрещеними своїх духовних дітей, їхні ніжні погляди на своїх похресників та поцілунки. Те, що кожному хочеться забрати свого хрещеника в свою родину і оберігати, як свою рідну дитину - це дійсно правдиві слова…

Причастя немовлят.

Святе таїнство Причастя - це велика духовна пожива, життєво необхідна для душі і тіла кожного православного християнина. Як написано у Святому Євангелії: "Хто Тіло Моє їсть і Кров Мою п'є, той в Мені перебуває, а Я в ньому" (Ін.6.56).

Отож, єднання з Богом потрібно усім, в тому числі й немовлятам. Але, якщо доросла людина може сама прийти в храм і причаститись, то дитину потрібно привести. Про це мають дбати хрещені батьки. Втішно те, що хрещені батьки немовлят Новоград-Волинського дитячого будинку дбають про своїх духовних чад і намагаються виконувати свій батьківський обов’язок.

Валентина КОВАЛЬ

Причастя немовлят.Причастя немовлят.Причастя немовлят.