Протоієрей Валентин Мороз звершив чин освячення новозбудованої школи, що у м. Новограді-Волинському.

03.09.2011

31 серпня, напередодні Свята знань – 1 вересня за благословенням єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима намісник Свято-Троїцького кафедрального собору протоієрей Валентин Мороз звершив чин освячення новозбудованої школи, що у м. Новограді-Волинському. Священик окропив всі класи і приміщення школи святою водою і сказав слова настанови дітям і вчителям, що молилися під час чину освячення.

Через фінансові труднощі і брак коштів загальноосвітня школа №8 у місті Новограді-Волинському будувалася не один рік. Раніше діти навчалися у приміщенні церковно-приходського училища Свято-Георгіївської парафії (нині парафія святих Царських мучеників і страстотерпців), яке у свій час було відібране у Церкви богоборчою владою. В цьому році, за сприяння Голови Верховної ради України Володимира Михайловича Литвина стало можливим добудувати нову школу і здати її в експлуатацію. Церковна громада сподівається, що після відкриття нової школи стане можливим повернення приміщення церковно-приходського училища Церкві.

1 вересня планується офіційне відкриття ЗОШ №8. На запрошення місцевої влади у заході візьме участь керуючий Житомирською єпархією Преосвященнійший владика Никодим.

прот. Валентин Мороз