Радуйся, Радосте наша, покрый нас от всякого зла честным Твоим омофором!

19.10.2012

"Багато людей святкують празники
знають їх назви, але не знають
причин, чому вони установлені"

(Св. Іоан Златоуст)

Радуйся, Радосте наша, покрый нас от всякого зла честным Твоим омофором!Радуйся, Радосте наша, покрый нас от всякого зла честным Твоим омофором!

Вихованці воскреслої школи с. Городківка зуміли донести до людей історію одного з великих православних свят Покрови Пресвятої Богородиці!

Багато храмів і монастирів побудовані на честь Божої Матері. Її шанують, до Неї звертаються у своїх молитвах, а Діва Марія, по-материнськи, допомагає своїм дітям.

Саме в с. Городківка Андрушівського округу Свято-Покровська церква відзначила своє престольне свято. Багато людей прибули до храму, щоб розділити радість спільної молитви зі священниками, які завітали із сусідніх сіл: Нехворощі, Глинівців, Червоного та м. Андрушівки. Під час літургії множество людей сподобились причаститися Святих Христових Таїнсв.

На святкове Богослужіння приїхали і голова районної ради - Мельник О. В, голова районної адміністрації – Мазур Б. В та голова сільської ради Кебал В. В.

По закінченні літургії усі присутні, із великим захопленням, дивилися виступ дітей, які ознайомили людей із значенням та особливістю святкування Покрови Пресвятої Богородиці. Вихованці недільної школи прославляли Богородицю у своїх віршах та словах і оспівували у піснях.Люди, зі сльозами на очах, відчули трепетні переживання учнів і зрозуміли, що неможливо жити без Бога та Покровительства Богородиці.

Настоятель храму ієрей Димитрій Ільчук привітав усіх зі святом, подякував священникам та гостям за спільну молитву, а діткам роздав солодкі подарунки та іконки.

Усі розійшлись по своїх домівках з піднесеним настроєм та сердечною молитвою: «Пресвята Богородице спаси нас грішних та покрий чесним своїм омофором».

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Радуйся, Радосте наша, покрый нас от всякого зла честным Твоим омофором!