РАДУЙСЯ ВСЕБЛАГАЯ СКОРОПОСЛУШНИЦА, ПРОШЕНИЯ НАША ВО БЛАГО ИСПОЛНЯЮЩАЯ!

16.06.2014

З 8 червня по благословінню Високопреосвященнішого Никодима, до Андрушівського благочиння, прибула велика святиня, яку з нетерпінням чекали жителі району, ікона Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця».

Коли довгоочікуваний образ прибув до району, священики на чолі з благочинним прийняли ікону в свої руки і пронесли її хрестним ходом до Свято-Покровського храму с. Гальчин. Люди виходили на зустріч до Матері Божої, адже кожен християнин по особливому відчував радість, і серця їхні трепетали від щастя перед невимовною красою і благодатною силою, яка відчувалась від ікони Пресвятої Богородиці. По дорозі до храму зібралась велика кількість людей, адже кожен хотів відчувши на собі милість Божу пронести в своїх руках велику святиню гори Афонської.

Прибувши до храму, хранитель ікони Божої Матері прот. Сергій, розповів насамперед про історію «Скоропослушниці» та про багато чудес, які відбувалися перед чудотворним образом. Після чого архім. Макарій (Гаврилів) разом з священиками, відслужили акафіст Пресвятій Богородиці.

Цілу ніч перед іконою «Скоропослушниці» служились молебні і акафісти, люди невпинно йшли до Матері Божої, зі своїми негараздами і проханнями.

Милістью Божою і любовю пастви до Пресвятої Богородиці до ікони приклонилося багато людей, які ні на мить не залишали ікону. По закінченню Божественної літургї, яка була відслуження в День Святого Духа, архім. Макарій подякував отцу Сергію, за йогу великий труд і за дану можливість приклонитися до чудотворного образу Преблагословенної Діви Марії, далі ікона вирушила по інших храмах благочиння.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

РАДУЙСЯ ВСЕБЛАГАЯ СКОРОПОСЛУШНИЦА, ПРОШЕНИЯ НАША ВО БЛАГО ИСПОЛНЯЮЩАЯ!