Секретар Житомирської єпархії молитвенно відзначив свій ювілей: архіпастирська молитва у Свято-Покровському храмі м. Житомира.

25.11.2013

24 листопада 2013 року, у Неділю 23-після П'ятидесятниці, у Свято-Покровському храмі міста Житомира зібралося духовенство, чимало вірян та гостей. Усі вони прибули щоб разом розділити урочисте Божественне спілкування, святу літургію, а також щоб привітати настоятеля храму, секретаря Житомирської єпархії та благочинного м. Житомира архімандрита Олексія (Овсяннікова), котрий в цей день молитвенно святкував свій 40-річний ювілей від народження.

Очолив урочисту молитву цього дня керуючий архієрей, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Владику тепло зустріли найменші прихожани храму, вручили коровай та квіти. За богослужінням його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії архім. Олексій (Овсянніков), духівник єпархії архім. Гавриїл (Вардаєв), благочинний Коростишівського округу архім. Яків (Шумов), благочинний Черняхівсько-Червоноармійського району архім. Климент (Пінчук), клірики Спасо-Преображенського кафедрального собору: архім. Філарет (Осіпов) і прот. Сергій Грицаюк та клірики Покровського храму: ієрей Миколай Барнінець та ієрей Миколай Карпенко.

Під час малого входу, архіпастир, з благословіння Предстоятеля УПЦ, за старанні труди перед святою Христовою Церквою нагородив ювіляра, архімандрита Олексія (Овсяннікова), великою церковною нагородою - правом носіння другого хреста. Духівник єпархії, архімандрит Гавриїл (Вардаєв) був удостоєний церковної нагороди - права служіння літургії із відкритими царськими вратами.

Після завершення богослужіння Владика привітав винуватця свята із ювілеєм, побажав крепості духовної і фізичної, спасіння душі та довгих років життя. Архіпастир відзначив отця Олексія, як мудрого адміністратора та секретаря, а також як достойного служителя Церкви Господньої. Свої привітання в адрес ювіляра висловили також присутні священики та прихожани.