Серпневе зібрання благочинних Житомирської єпархії.

15.08.2014

15 серпня 2014 року, у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира, під головуванням правлячого архієрея, Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, відбулось зібрання благочинних та секретарів єпархіальних відділів.

У традиційній присутності духовенства було розглянуто чимало загальноцерковних і внутрішньоєпархіальних питань. Владика розповів присутнім про проходження Собору Єпископів УПЦ в місті Києві, а також про обрання нового Предстоятеля, митрополита Чернівецького і Буковенського Онуфрія. Було розглянуто офіційне послання Собору Єпископів УПЦ до духовенства, чернецтва та усіх вірних УПЦ.

Головуючий на зборах довів до відома духовенства інформацію про проведення та завершення православного літнього табору для дітей-сиріт під назвою "Стежинка до Бога", котрий щорічно діє при Житомирській єпархії. Також Владика нагадав благочинним про проведення загальної сповіді священства в Успенський піст, який уже триває.

Серпневе зібрання благочинних Житомирської єпархії.