14.06.2012

Спікер Верховної Ради України, Володимир Литвин, відвідав Свято-Георгіївський Городницький монастир.Спікер Верховної Ради України, Володимир Литвин, відвідав Свято-Георгіївський Городницький монастир.

14 червня 2012 року, з благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого митрополита Володимира, відбулася зустріч Житомирських Архіпастирів та спікера Верховної Ради України, Володимира Литвина.

У Свято-Георгіївському Городницькому чоловічому ставропігійному монастирі, почесного гостя зустрічали архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим та настоятель обителі, архієпископ Городницький Олександр.

Вітаючи Володимира Литвина, Архіпастирі, вручили ікону Божої Матері, подякували за візит та побажали міцного здоров'я, успіхів у всіх справах та починаннях, а також Божої милості та допомоги.