Спільне єднання у молитві духовенства Андрушівського благочиння!

03.04.2015

1 квітня священики Андрушівського благочиння соборно відслужили літургію Передосвячених Дарів, яку очолив Благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Гаврилів).

Після чого відбулося зібрання священиків благочинні. На зібранні були розглянуті питання що до техніки безпеки під час Пасхального богослужінні у храмах. На зібранні був присутній представник місцевої пожежної безпеки, який довів до відома священників порядок правил якими потрібно користуватися щоб уникнути надзвичайної ситуації, а також що потрібно робити уже при виникненні надзвичайної ситуації.

По завершенні зборів архім. Макарій привітав священиків з наступаючими Великим днями, побажавши кожному за рік дочекати Великого посту, який дає нам змогу очиститися, а також ще раз дає відчути радість Світлого Христового Воскресіння.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Спільна молитва