Сповідь духовенства Андрушівського благочиння.

14.03.2012

Сповідь духовенства Андрушівського благочиння.Сповідь духовенства Андрушівського благочиння.14 березня 2012 року, в день пам'яті Святої Преподобномучениці Євдокії, в Свято-Покровському храмі с. Гальчин відбулося таїнство сповіді духовенства Андрушівського округу та Божественна Літургія Передосвячених Дарів, яку очолив єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Преосвященний Никодим.

О 8-мій годині ранку Богослужіння почалось великопосними Царськими часами, під час яких духівник благочиння прот. Володимир Мудло прийняв сповідь у духовенства. Після сповіді священники вийшли на зустріч свого Предстоятеля, якого також радісно зустрічали голова районної державної адміністрації Мазур Б. В., голова районної ради Мельник О. В., голова міської ради Бойко В.І., сільський голова Сушко М. Г. Сповідь духовенства Андрушівського благочиння.Сповідь духовенства Андрушівського благочиння.

Прихожани Свято-Покровської церкви вперше за багато років взяли участь у святковому великопосному Богослужінні за участю владики Никодима. Прийшли в церкву і вихованці дитячого садочка «Теремок», який знаходиться поряд із храмом, які прийняли участь у таїнстві Святого Причастя.

Атмосфера, яка панувала в церкві, була благодатною, спонукала кожного оцінити свої вчинки, проаналізувати повсякденне життя. А з якою вірою і вдячністю слухали промову Владики малята, всі прихожани та гості.

У своїй проповіді єпископ наголосив, що всі ми повинні жити в мирі і злагоді, жити без гріха, шанувати ближнього, допомагати немічним. А батькам були адресовані настанови щодо правильного виховання своїх дітей в православній вірі.

Наприкінці служби Благочинний Андрушівського округу Настоятель Свято-Покровського храму Гальчинської парафії, прот. Миколай Гаврилів щиро подякував владиці Никодиму за візит та спільну молитву.

Прес-служба Андрушівського округу.

Сповідь духовенства Андрушівського благочиння.