Сповідь духовенства Чуднівського благочиння. Архієрейське богослужіння у храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

13.12.2021

13 грудня 2021 року, в день пам'яті святого учня Христового апостола Андрія Первозванного, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав парафію Різдва Божої Матері у містечку Чуднів.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Баранівського району протоієрей Роман Клим, благочинний Чуднівського району протоієрей Андрій Змієвський, благочинний Романівського району протоієрей Ярослав Коверчук, благочинний Ружинського району протоієрей Богдан Бабич, духовенство Чуднівського благочиння та інші.

По завершенні літургії було звершено чин славління перед іконою святого апостола Андрія.

Наприкінці Владика промовив слово проповіді, а також привітав настоятеля храму, благочинного Чуднівського округу протоієрея Андрія Змієвського з Днем Ангела.