Сповідь духовенства Попільнянського благочиння. Архіпастирський візит у с. Квітневе!

14.12.2021

14 грудня 2021 року, в день пам'яті святого пророка Божого Наума, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідуючи Попільнянське благочиння Житомирської єпархії очолив Божественну літургію у Свято-Троїцькому храмі с. Квітневе.

Високопреосвященнішому Владиці співслужив благочинний району протоієрей Петро Лис, а також духовенство Попільнянського благочиння. В цей день Владика Никодим молитовно відзначив 25-річчя з дня дияконської хіротонії.

На заупокійній єктенії були піднесенні молитви за новоспочилих архієреїв та пастирів УПЦ, а ще за ліквідаторів Чорнобильської АЕС. Після завершення літургії Владика промовив проповідь.